Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Erken Rezervasyon ve Bilgi Formu

Lütfen Aşağıdaki Formu Eksiksiz Doldurunuz.!
Hakkımızda

20 Yıldır Sizinleyiz

Biz Kimiz ?

Hakkımızda

Alman Çoban Köpeğinin (Alman Kurdu’nun) güzel olduğu kadar iyi, dengeli ve çalışkan bir karakteri olması gerektiğine inanmakta ve çalışmalarını bu yönde sürdürmektedir.

Üretimde modern ve şampiyon kanları kullandığı gibi, eski ve çok ünlü olmayan ancak ırkın çok iyi örneklerini de kullanarak daha sağlam ve yakın akraba çiftleşmelerinden uzak üretimler yaparak var olan kalıtımsal hastalıklardan da uzaklaşmayı hedeflemektedir.

Kalça sorunu olmayan ve bu sorunu diğer nesillere aktarmadığına inandığı köpekler üretmektedir.

Alman Çoban Köpeğinin (Alman Kurdu’nun) bir iş köpeği olduğunu asla unutmadan bu kabiliyetlerini kaybetmemiş köpeklerle çalışarak Alman Çoban Köpeğinin ırk standardını bozmadan iş kabiliyetlerini yükseltmeyi hedeflemektedir.

Ürettiği yavruların ilk sosyalleştirmelerini yaptıktan sonra sahiplerine teslim etmektedir.

Ürettiği köpekleri sahiplendirmeden önce, sahiplerine konu ile ilgili çeşitli bilgiler vermektedir ve uygun olduklarını gözlemledikten sonra yavruları sahiplerine teslim etmektedir.

www.vonerk.com

Alman Çoban Köpeği Üreticisi & Eğitmeni

Hizmetlerimiz

Detaylı bilgi için whatsapp veya telefon aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Neden Biz ?

Vonerk olarak 20 yıldır alman çoban köpeği eğitim, üretim ve danışmanlık alanında çatalcada bulunan özel üretim çiftliğimizde hizmet veriyoruz.

 • Profesyonel Eğitim -Davranış problemlerinde kalıcı çözümler:
  -Ev içi uyum eğitimleri
  – Toplum içinde Uyum Eğitimleri
  -İtaat Eğitimi
  – Koruma Eğitimi
 • HIJYEN KOŞULLARI Yavrularımızın sağlıklı yaşamı ve hijyenik ortamda eğitim alabilmeleri adına gerekli tüm hijyen koşulları eğitmenlerimiz ve personellerimiz tarafından titizlikle sağlanmaktadır.
 • Sınav Eğitimleri -BH Sınav Eğitimi
  – SchH Sınavı Eğitimi
  – IPO Sınavı Eğitimi
  -Karakter Testi Hazırlığı
  -Irk Standartları Yarışma Hazırlığı
 • 20 YILLIK TECRÜBE 20 yıl'ı aşkındır profesyonel üretim, eğitim ve sahiplendirme alanında faaliyet gösteren Vonerk profesyonel personelleri ile memnuniyetinizi sağlar

İNSTAGRAM PAYLAŞIMLARIMIZ


Bizi instagramda Takip Edin!

instagram ikoninstagram

Makaleler

11-10-2022 15:51

Köpek Yavrusu Fiyatları

Köpek yavrusu fiyatları, alman kurdu köpek yavru ilanları vb. aranmalarınızda Vonerk sizleri 20 yıllık üretici ve eğitmeni olarak karşılıyor.

DETAYLAR
11-10-2022 15:47

Eğitimli Alman Kurdu Satışı

Eğitimli alman kurdu satışı taleplerinize özel olarak; profesyonel eğitmenler tarafından eğitilmiş köpeklerimizi bu kanal yoluyla sahiplenebilirsiniz.

DETAYLAR
11-10-2022 15:45

Alman Çoban Köpeği Yavru Sahiplenme

Alman çoban köpeği yavru sahiplenme konusunda ilişkin yavru rezervasyon alanından rezervasyon yapabilir ve daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

DETAYLAR
11-10-2022 15:40

Alman Çoban Köpeği İlanları

Alman çoban köpeği ilanları'nda dikkat edilmesi gereken birçok unsur bulunmaktadır. Vonerk alman çoban köpeği ırkına ilişkin sorularınızı cevaplıyor.

DETAYLAR
11-10-2022 15:34

Alman Çoban Köpeği Fiyatları

Alman çoban köpeği fiyatları , alman çoban köpeği yavru fiyatları ve buna benzer talepleri olan , sahiplenmek isteyen kişiler bizlerle whatsapp veya telefon kanalıyla iletişim kurabilirler.

DETAYLAR
11-10-2022 14:52

Alman Çoban Köpeği Üreticisi

Alman çoban köpeği üretim veya alman çoban köpeği üreticisi şeklinde ki aramalarınızda Vonerk alman çoban köpeği üreticisi olarak hizmet vermektedir.

DETAYLAR