Bir yavrunun yeni evine alışma süreci bazen sancılı olabilir. Bu dönemi doğru yetiştiricilik teknikleri ile sorunsuzca atlatabilirsiniz.
Köpeğinizin yeni evine ve ailesine çok daha kolay uyum sağlayabilmesi için henüz sorunlar başlamadan köpeğinizi doğru yönlendirme ile size ve yaşantınıza uyum sağlamaya alıştırıyoruz.

Köpeğiniz evde yanlız kalamıyor mu, yoksa kemirilmedik mobilya kalmadı mı, misafirleriniz geldiğinizde köpeğinizle sorunlar mı yaşıyorsunuz ya çocuklara karşı agresyon? Önünden yemek kabını mı alamıyorsunuz, hayır sözü köpeğiniz için birşey ifade ediyor mu?
Köpeğinizi evimizde misafir ediyoruz, yaşadığınız tüm sorunlarla ilgili çalışmalarımız 1 hafta ile 4 hafta arasındaki egzersizlerimizle çözülüyor. Köpeğiniz hazır hale geldiğinde sizi misafir ediyoruz. Evdeki sorunların kaynağı %80 sahiplerden kaynaklanır. Bu nedenle sizin için yeterli olacak seanslarla size evdeki liderliği ve soruna karşı geliştirdiğimiz çözüm tekniğini öğreterek köpeğinizle evinize döndüğünüzde siz ve köpeğiniz yeni davranış modellerinizle mutlu ve huzurlu bir hayata merhaba diyorsunuz..

No comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.