Von Erk köpeklerinde displazi olmaz.

Damızlıklarımızın HD ve ED displazi değerleri “üretimde kullanması tavsiye edilir” derecesi olan, “a” normaldir. von Erk ırkın sağlıklı bir şekilde ülkemizde kalitesini arttırabilmesi adına “normale yakın” yada “displazi mevcut” değerlerindeki köpekleri üretimde kullanmaz.

Von erk köpeklerinde karaktersiz köpek çıkmaz.

Bu eşleşmeler yapılırken bu karakter olayına kesinlikle çok önem gösterilir ve yavrular doğduğu günden itibaren bütün bakım beslenme ve davranışlarla karakterleri geliştirmektedir.

Von erk başkaların çözemediği eğitim sorunlarını cözer.

Bizler von Erk Team dışından günübirlik yada maaşlı eğitmenlerle çalışmak yerine, köpeklerimiz ile bizzat kendimiz ilgilenir ve eğitimlerini veririz. Dışarıdan eğitime dahil edilen köpeklerimizi belirli süre kaldığı ortama ve eğitmenine adaptasyon aşamasına alır, köpeğin bize cevap verme süreci akabinde eğitim safhasına geçeriz. İşimizi fabrikasyon mantığıyla değil, bir terzi hassasiyeti ile ele alır ve her köpeğin kendi karakteristik yapısına ve yeteneklerine özel tekniklerle eğitimi gerçekleştiririz.

Von erk sizin paranızı almak için size yalan söylemez

Çünkü asıl amacımız köpek ticareti değil, kişilerin doğru Alman Çoban Köpeği sahiplenebilmesi ve elindeki mevcut köpeğinin doğru bir şekilde yetiştirilmesine yardımcı olmaktadır. Bu nedenlerle sizlerin görselliğine bakıp almak istediğiniz bir yavrunun yeri geldiğinde sizin aile yapınıza, yaşam tarzınıza ve beklentilerinize uygun olmadığını da açık yüreklilikle dile getiririz. Davranış problemleri yada itaat eğitimleri için getirmiş olduğunuz köpeğinizin sorunu çok basit birkaç adımda çözülebilecek ise; “eğitim şart” diyerek köpeğiniz için size yüklü miktarda ücret ödetmek yerine size davranış ve eğitim konularında yardımcı olur, köpeğinizi kendi evinizde yine kendinizin eğitmesi için ücretsiz danışmanlıkta bulunuruz. Bu nedenle hafta sonları köpeklerin sahipleriyle bizlerin gözetiminde birlikte çalıştıkları von Erk Team Eğitim Çalışmaları gerçekleştirmekteyiz.

Von erk hiç bir şeyi göstermelik yapmaz

Köpekleriniz için her tür konforun düşünüldüğü, sıcacık, şık ve hijyenik kafesleri olan süslü çiftlikler gezebilirsiniz.
Bizler üretimin, yetiştiriciliğin ve eğitimin melansal görsel bir ziyafet olmasından çok ; iş köpeği ırkı olan Alman Çoban Köpekleri için her şartta hayatta kalabilecekleri, ırk özelliklerinin gereği olan karakter yapılarını kazanıp devam ettirebilecekleri disiplinli ve doğal koşulların korunduğu ortamlarda yetiştiriciliği tercih ediyoruz. Üretim, bakım, eğitim ve sağlık konularında doğal yöntemler ilk tercih sebebimizdir.
Bu nedenle von Erk Köpekleri; anne karnına düştükleri andan sahiplerine ulaştıkları ana kadar her tür hava koşuluna dayanıklı, dengeli, sağlıklı, iş yapabilme gücüne sahip karakter yapıları sağlam köpeklerdir.

Bu sebeple;

Doğru Alman Çoban Köpeği’ne sahip olmak isteyen ırk hakkında bilinçlenmiş Alman Çoban Köpeği sevenler, köpek sahiplenmek için bizi tercih ederler.

No comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.